המלצות

"השיחות עם טלאור נתנו לי הרגשה של שקט ורוגע. הרגשתי שהיא אכפתית וסבלנית, שונה מכל אדם אחר שהכרתי. סוף סוף הרגשתי שיש מישהו שהוא בעדי"
יוני, 16
"אני נפגש עם טלאור כבר כמה שנים טובות, והיא עזרה לי המון. היא בן אדם אמיתי, עם חוכמת חיים וניסיון, אדם שאפשר לסמוך עליו ואני מרגיש פתוח להתייעץ איתה"
דניאל, 18
"טלאור היא אשת טיפול שאפשר לסמוך עליה. היא בקשר עם ביתי כמעט שנה והבת מרגישה שטלאור נמצאת שם בשבילה, מצליחה להבין אותה ולפתור בעיות שעולות בשיחה. היא מחכה מאוד למפגשים עם טלאור בשל הסבלנות, הרגישות האין סופית, העדינות ובעיקר האכפתיות. בזכות אנשי מקצוע כטלאור נרוויח נוער מאושר ובריא יותר."
טליה, אמא של נערה מתבגרת
"טלאור עזרה לי להכיר את עצמי טוב יותר, להסתכל על עצמי במבט על ולראות את עצמי באופן צלול."
עומר, 17
"הייתה לי חוויה מדהימה במפגשים, לפתוח כל בוקר יום רביעי עם חיוך של אישה מקסימה וקסומה שגורמת גם לי לחייך ולהמשך יום נפלא. המפגשים גרמו לי לחשוב יותר לעומק על דברים שלא הצלחתי להבין ושהפריעו לי ובעזרתך גם הצלחתי להגיע לפתרון של הבעיה. ללא ספק היה לי העונג להכיר ולחוות איתך את המפגשים!♥"
מאיה, 16.5
"לפני הפגישה הראשונה עם טלאור, לא חשבתי שאפתח, כי אני לא בן אדם כזה, אבל לאט לאט נוצר חיבור והתחלתי להיפתח. זה לא משהו שקורה לי תמיד. במפגשים הייתה לי הרגשה שאפשר לדבר על הכל, שטלאור מבינה אותי. הייתה הרגשה של ביטחון, וידעתי שלא ישפטו אותי. עזר לי להוציא הכל החוצה, במקום לשמור בפנים."
שירן, 18